Salih Gündoğdu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salih Gündoğdu Fan Club

Tüm Salih Hayranlarını En Büyük Salih GÜNDOĞDU Fan Club'a Bekliyoruz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Salih Gündoğdu Samsun'un Gururu Oldu

YazarMesaj
!!..İrem&İlay..!!
Admin
Admin
!!..İrem&İlay..!!

Salih Gündoğdu Samsun'un Gururu Oldu Empty
MesajKonu: Salih Gündoğdu Samsun'un Gururu Oldu   Salih Gündoğdu Samsun'un Gururu Oldu EmptyPaz Şub. 07, 2010 10:02 pm

İlkadım Belediyesi Türk Halk Müziği Çocuk korosu öğrencisi Salih Gündoğdu,.Atv ekranlarında devam eden ''Bir Şarkısın Sen'' adlı programda okuduğu Çeke Çeke türküsü ile SMS'te en çok oyu toplayarak birinci oldu.

Sunuculuğunu yılların usta sanatçısı, sesiyle müziğe büyük yorum katan Erol Evgin ve ekranların vazgeçilmez sunucusu Pınar Altuğ'un üstlendiği ''Bir Şarkısın Sen'' adlı programında, Pir Sultan Abdal'ın türküsü olan Çeke Çeke'yi sazı ile birlikte büyük bir ustalıkla okuyan İlkadım Belediyesi Türk Halk Müziği öğrencisi Salih Gündoğdu, vatandaştan topladığı SMS'lerle geçen haftanın birincisi olmuştu.Önümüzdeki hafta banttan yayınlanacak olan ikinci bölümde ise ''Taze Karlar Yağmış Dağ Üstüne'' adlı türkü ile jüri karşısında en çok oyu toplayarak jüri birincisi seçilen Salih Gündoğdu, yine Samsun'un gururu oldu.İlkadım Belediyesi Türk Halk Müziği Koro Şefi Ali Rıza Gündoğdu'nun öğrencisi olan ve üç yıldır da belediyenin korosunda yer alan Salih Gündoğdu, bu yıl da Güzel Sanatlar Lisesini kazanarak sevdiklerinin mutluluk kaynağı oldu.
http://salihgundogdu.eniyiforum.org

Salih Gündoğdu Samsun'un Gururu Oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Salih Gündoğdu 1
» Salih Gündoğdu 2
» Salih Gündoğdu 3
» Salih Gündoğdu Bir Ay Doğar
» Salih Gündoğdu Topal