Salih Gündoğdu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salih Gündoğdu Fan Club

Tüm Salih Hayranlarını En Büyük Salih GÜNDOĞDU Fan Club'a Bekliyoruz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Salihin Ağzından..

2 posters
YazarMesaj
!!..İrem&İlay..!!
Admin
Admin
!!..İrem&İlay..!!

Salihin Ağzından.. Empty
MesajKonu: Salihin Ağzından..   Salihin Ağzından.. EmptyPaz Şub. 07, 2010 9:59 pm

Salihin kendi ağzından biyografisini paylaşıyorum

25.08.1995 tarihinde Samsun'da doğdum . Ama ailem aslen Trabzon - Oflu . Küçüklüğümde ilk söylediğim şarkı 2 yaşımdayken o zamanlar bi hayli gündemde olan Grup Laçin'in Hadi güzelim şeker ezelim ... Elimde oyuncak bi mikrofonla söylerdim hep .. Müziği çok seviyorum .. 3.sınıftayken yıl sonu gecemiz vardı . Orda bizi çalıştıran hocamız beni keşfetmişti .. Sivasın yollarına'yı söylemiştim .. Daha sonra 4.sınıfta korolara ve bağlama çalmaya başladım . İlk sene koristtim . Ama daha sonra cura çaldım . Sonra bağlamaya tekrar döndüm .. Hergün en az 3 saat bağlamayla vakit geçiriyorm . Artık işim oldu bu . Bir şarkısın Sen'e katılmayı çok istiyordum. Çünkü kendimi gösterebilmek , bu yaşta böyle yeteneklerin oldugunu göstermek benim için önemliydi . Ayrıca en önemlsi orda eğitim alıyoruz .. Bizim için ilerde çok büyük bir referans .. Şu an içinde öyle ... Eğer insanlara güzel şeyler verebiliyorsam ne mutlu bana .. Şimdilk bu kadar yeter sanırım ....

Salih Gündoğdu

Salih'e çok teşekkür ederim
http://salihgundogdu.eniyiforum.org
Remziye
Moderatör
Moderatör
Remziye

Salihin Ağzından.. Empty
MesajKonu: Geri: Salihin Ağzından..   Salihin Ağzından.. EmptyPerş. Şub. 25, 2010 6:20 pm

vaay saol kuzuuum
!!..İrem&İlay..!!
Admin
Admin
!!..İrem&İlay..!!

Salihin Ağzından.. Empty
MesajKonu: Geri: Salihin Ağzından..   Salihin Ağzından.. EmptyPerş. Şub. 25, 2010 7:53 pm

rica ederim aşkitom
http://salihgundogdu.eniyiforum.org

Salihin Ağzından..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Salihin Performansı